Wakacje zacznij już na promie !

Nieważne, czy planujemy krótki wyjazd, czy dłuższe wakacje, każdy z nas chce uniknąć długiej i męczącej drogi i dojazdu do wybranego miejsca. Czy wiesz, że wakacje możesz rozpocząć dosłownie od zaraz, już w podróży? Wystarczy  wybrać  atrakcyjne miejsce w Skandynawii i wsiąść na prom TT Line .

Podróż promem TT line to świetny początek wakacji w Skandynawii. Zdjęcie: ©Monika Nowotko

Bez względu na to, czy wybierzemy sobie za cel rodzinne wakacje nad Bałtykiem, przy  szerokich, piaszczystych plażach Skanii, rowerowe wędrówki śladami wikingów, czy wyprawę przez słynny Most przez Bałtyk, z Malmö do Kopenhagi, potraktujmy morską podróż, tak jak robili to starodawni żeglarze, a mianowicie cieszmy się podróżą.

Cieszmy się podróżą na słonecznym pokładzie promu. Zdjęcie: ©M. Nowotka

Posmakujmy słonej morskiej bryzy, wczujmy się w atmosferę romantycznych morskich opowieści… Zatem, witaj przygodo, bo wakacje naprawdę zaczynają się już na promie w Świnoujściu. Podróż do szwedzkiego Trelleborga nowym promem Peter Pan TT Line o rozmiarze XXL daje nam dobry wybór.

Przeprawa nocna, czy dzienna? Wybierz najlepszą dla siebie opcję

To dobra opcja dla rodzinnych wakacji, bo jeśli wybierzemy przeprawę dzienną, to dzieciaki mamy z głowy. Całe 7  godzin podróży wypełnią im specjalnie dla nich przeznaczone atrakcje na promie. A na dodatek możemy zabrać w podróż do Skandynawii naszego czworonożnego pupila.

Dzieci w czasie podróży promem Peter Pan, na pewno nie będą się nudzić. Zdjęcie: ©TT Line

 

Wygodne miejsce znajdzie się również dla Twojego czworonoga. Zdjęcie:© Cezary Szproch, ©TT Line
W czasie podróży warto skorzystać ze strefy SPA z siłownią. Zdjęcie : ©TT Line

Jeśli chcemy podziwiać morskie pejzaże, a jednocześnie skorzystać ze, obejrzeć film w sali kinowej, zajrzeć do sklepu, zjeść posiłek w restauracji czy zrelaksować się  barze Panorma , możemy skorzystać z rejsu dziennego. Kiedy wolimy 7 godzinną przeprawę przeznaczyć na sen i odpoczynek, możemy spokojnie wybrać przeprawę nocną w jednej z 200 kabin pasażerskich.

Smaczny posiłek na promie to nieodzowna cześć wakacji . Zdjęcie: © TT Line
Szwedzki bufet kusi smakołykami… Zdjęcie:© TT Line
Warto wpaść do sklepu na ciekawe zakupy w dobrej cenie! Zdjęcie: ©M. Nowotka

Spełnij marzenia

Spełnienie marzeń o morskich podróżach znajduje się w zasięgu ręki. Podobnie jak relaks na tarasie, przy szwedzkiej kawie fika lub w duńskim nieformalnym stylu hygge.

Tutaj czas płynie innym rytmem, poddaj się spokojnemu odpoczynkowi, poobserwuj obłoki nad wodami Bałtyku i dzieci bawiące się na złotych plażach. Albo wskocz na rower i odwiedź tajemnicze kamienne monolity Ales Stenar. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że morskie podróże zaczynają się już na promie. Wystarczy kupić bilet.

Rozpocznij wakacje już na promie. Zdjęcie: ©TT Line
Bonus Card
Zapisz się do newslettera
Adres email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *