Skania, tu jest rozrywka dla całej rodziny

Skania jest doskonałym miejscem na wycieczki rodzinne i oferuje mnóstwo atrakcji dzieciom w każdym wieku.

Joboland BornholmTen region to świetny wybór dla dzieci ciekawych świata, którym nic nie sprawia większej przyjemności od biegania, zabawy ze zwierzętami i innych ekscytujących przygód. Odwiedźcie parki wodne, ogrody zoologiczne i wesołe miasteczka, idźcie na gokarty, przejedźcie się na deskorolce lub wybierzcie inne atrakcje.

 

Skania  i  SPOTKANIA ZE ZWIERZĘTAMI – nasi czworonożni przyjaciele w swym naturalnym środowisku.

 

ZOO SKANES DJURPARK

– park safari w pobliżu miejscowości Höör jest największym na świecie ogrodem zoologicznym dla zwierząt żyjących w Skandynawii. Zobaczycie tu żywe łosie, niedźwiedzie, dziki, foki szare i wiele innych zwierząt w ich naturalnym środowisku.  Miejsce dla dzieci i dorosłych ciekawych świata i jego mieszkańców.

 

JASKINIA TYKARPSGROTTAN

– zaczarowany labirynt w okolicach Hässleholm. Ten wyjątkowy świat jaskiń był przez wieki tworzony ludzką ręką, a sławę zyskał dzięki ekranizacji powieści Astrid Lindgren „Ronja, córka zbójnika”.

 

TROPIKARIET W HELSINGBORGU

– tropikalne terrarium w środku miasta. Tu przespacerujcie się po lesie deszczowym
o zmierzchu, spotkacie najmniejszego krokodyla świata, zobaczycie pająka czarną wdowę lub inne robale, które zadziwią całą waszą rodzinę.

 

SAFARI Z ALPAKAMI

– w Alpakahof Hultet nieopodal Hässleholm dzieci jeżdżą po mało uczęszczanych, krętych,
leśnych drogach na swoich własnych, spokojnych alpakach. Trekking z alpakami stał się w Skanii jedną z popularnych aktywności, a wycieczki oferowane są w prawie każdej części tego regionu.

RODZINNE WAKACJE NATURALNIE W SKANII. Tu nikt się nie nudzi!

Skania DLA DZIECI, RODZIN, AKTYWNIE I WESOŁO

TOSSELILLA SOMMARLAND

Park atrakcji w regionie Österlen. Znajdziecie tam wesołe miasteczko, park wodny ze zjeżdżalniami, dżunglę Tarzana, gokarty i pole do minigolfa. To wspaniałe fenomenalne miejsce, w którym dzieci mogą po prostu się wyszaleć.

OSADA WIKINGÓW FOTEVIKEN

Muzeum i osada wikingów w pobliżu Malmö jest obowiązkową atrakcją dla fanów północnych wojowników. Wioskę zbudowano w miejscu, gdzie odbyła się wielka bitwa wikingów w 1134 roku. Zostań na jeden dzień wikingiem i weź udział w grach i bitwach, zbuduj łódź, gotuj, lep garnki, wytwarzaj narzędzia. Baw się dobrze.

 

PARK FOLKETS W MALMÖ

– to oaza dla rodzin. Dzieci mogą bawić się na wielkim placu zabaw, zajadać lody i słodycze. Zimą jeździć na łyżwach na dużym lodowisku, latem wiosłować w specjalnych basenach, obserwować węże i inne gady w terrarium. W parku znajduje się scena taneczna, kilka estrad muzycznych i Cuba Café, gdzie można tańczyć salsę. Zabawa dla każdego.

 

STAPELBÄDDSPARKEN

Skatepark w Malmö. Doskonale zaprojektowany i łagodnie wyprofilowany skatepark o powierzchni 1,8 tys m. kw, pełen atrakcji dla miłośników deskorolki. Działa tu też Boulderpark, który jest jedynym w Skandynawii parkiem, gdzie można wspinać się po głazach. Park jest czynny 24 godziny na dobę 365 dni w roku, a wstęp jest wolny.

Bonus Card
Zapisz się do newslettera
Adres email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *