Nowy bloger TT-Line

Pamiętacie Cezarego, reportera TT-Line? Jego przygoda z odkrywaniem Skandynawii dobiegła końca. Przemierzył z nami Skandynawię dzieląc się z Wami relacjami z każdego wyjazdu – dziękujemy!

Jego relacje i fotografie ciągle dostępne są na naszym blogu. Od teraz przez szlaki Szwecji, Danii i Norwegii będzie prowadzić Was Karolina, pracująca w biurze TT-Line w Świnoujściu, ale przede wszytkim pasjonatka podróży, poznawania nowych miejsc , ludzi, miłośniczka dobrej kuchni!

Przedstawi spojrzenie na kraje skandynawskie i ich mieszkańców widziane jej zmysłami, którymi jak na kobietę przystało, głównie odbiera świat. Od Skandynawii dzieli nas tylko 6 godzin podróży promem z portu w Świnoujściu, a my zapraszamy w podróż już teraz!

Nazywam się Karolina Sumera.

Swoją prawdziwą przygodę ze Skandynawią rozpoczęłam w 2007 kiedy to po ukończeniu studiów magisterskich na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie wyemigrowałam do Norwegii, w celu zdobycia doświadczenia zawodowego.

W Norwegii zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Urzekli mnie jej mieszkańcy, dziewicza nieokiełznana natura, styl codziennego życia. Kolejnym przystankiem miała być Szwecja, ale po 7 latach pobytu za granicą, z przyczyn rodzinnych, wróciłam do Polski, gdzie rozpoczęłam pracę w TT-Line w 2015 roku.

Kocham podróże, fotografię, odkrywanie nowych zakątków, kulinarnych smaków – to jest to co mnie inspiruje do podróżowania. Skandynawia to miejsce, do którego zawsze z chęcią powracam i mam nadzieję odkrywać ją także z Wami i dla Was.

Prowadzenie bloga TT-Line jest dla mnie nową przygodą, ale i ogromnym wyzwaniem, ale jak dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia!

Już teraz zapraszam Was na wspaniałą podróż na > Bornholm 

Bonus Card
Zapisz się do newslettera
Adres email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *