Nie zostawiaj w domu tego co kochasz!

Już nie musisz martwić się o swojego pupila, kiedy podróżujesz do Szwecji. Zabierz go ze sobą, kiedy tylko chcesz. Miło nam będzie gościć Was na naszych promach. Przez cały czas trwania rejsu Twój przyjaciel może być przy Tobie.

Psy mogą towarzyszyć swoim opiekunom na zewnętrznym i wewnętrznym pokładzie pasażerskim poza restauracją, barem i sklepem – pamiętaj jedynie o smyczy dla małych psów i dodatkowo kagańcu dla dużych pupili. Specjalnie dla właścicieli zwierzaków przygotowaliśmy woreczki do sprzątania, które możesz odebrać w recepcji na promie.

Psia toaleta

Na zewnętrznym pokładzie nr 8 dla Twojego psa znajduje się toaleta, z której można korzystać o dowolnej porze.

Podróżując ze zwierzętami domowymi nie ma obowiązku zakupu kabiny, za wyjątkiem wybranych rejsów nocnych na trasie Trelleborg- Travemunde.

Specjalna kabina dla zwierzaka

Dla pasażerów podróżujących ze zwierzętami domowymi oferujemy specjalne kabiny. Rezerwacji takiej kabiny należy dokonać z wyprzedzeniem podczas rezerwacji podróży. W trakcie trwania rejsu zwierzęta domowe można pozostawić w kabinie.

Warto pamiętać!

Warto pamiętać, aby jedzenie dla pupila oraz wszystkie niezbędne bagaże mieć w kabinie, ponieważ wstęp na pokład samochodowy w trakcie rejsu jest zabroniony.

Zabierz z nami swojego psa lub kota! Zamów bilet na trasie Świnoujście <-> Trelleborg do 15.07.2018 a Twój zwierzak poplynie z Tobą ZA DARMO!

Zasady promocji znajdziesz tutaj >>>

Bonus Card
Zapisz się do newslettera
Adres email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *