Konkurs fotograficzny #bliżejskandynawii

Podobno 1 obraz mówi więcej niż 1000 słów. My chcielibyśmy opowiedzieć morską przygodę waszymi oczami. Fale i Skandynawia mogą być niezwykle inspirujące. Żywioł i przyroda. Natura i morska bryza. Promy i podróże.

Pstrykaj telefonem i aparatem

Zaczynamy konkurs fotograficzny “Bliżej Skandynawii”. To konkurs dla wszystkich, którzy kochają przygodę i podróże. To dla tych, którym morze jest bliskie sercu. Dla wszystkich podróżników i pasjonatów fotografii.

Pokaż nam jak blisko jesteś Skandynawii. Jeśli lubisz robić zdjęcia amatorsko lub profesjonalnie, a latem Twoją kreatywność szybuje wysoko do chmur, nie możesz przegapić naszego konkursu!

Kraina pełna kontrastów

Skandynawia to wspaniałe, malownicze krajobrazy – urocze miasta rozłożone pomiędzy wodą i skałami. Kolorowe domki i niesamowita przyroda. Ogromne przestrzenie i malownicze wysepki otoczone poszarpanymi szczytami gór.

To kraina pełna kontrastów, którą rządzi dzika przyroda. Skandynawia to miejsce, którego odkrywanie stanie się dla każdego wspaniałą przygodą! Podziel się z nami wrażeniami z Twojej podróży wakacyjnej do Skandynawii.

Na zwycięzców czekają nagrody:

I miejsce – voucher na rejs promem do Szwecji w obie strony dla 2 osób ( samochód + kabina)
II miejsce – voucher na rejs promem do Szwecji w obie strony dla 2 osób z posiłkami (pasażer pieszy + posiłki)
III miejsce – atrakcyjne zestawy upominków lub gadżetów reklamowych

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max 3 zdjęcia.

ZASADY:

Zrób niesamowite wakacyjne zdjęcie z podróży po Skandynawii lub z podróży promem TT-Line do Skandynawii, udostępnij je na swoim profilu Instagram oznaczając:
#bliżejskandynawii @ttline_polska lub na profilu Twitter oznaczając: #bliżejskandynawii @ttline_pl i wygraj jedną z nagród!

Regulamin konkursu „Bliżej Skandynawii” >>>

Weź udział w konkursie!

Bonus Card
Zapisz się do newslettera
Adres email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *