Bornholm przystań

Bornholm uzależnia

Bajkowe krajobrazy i urokliwe przystanie Bornholmu przyciągają żeglarzy ze wszystkich stron świata, przy czym z racji na bliską odległość od polskiego wybrzeża (ok. 120km) są prawdziwym magnesem dla naszych żeglujących rodaków.

Wyrzeźbione ze skał porty

Malowniczo usytuowane, często wyrzeźbione ze skał porty, to nie tylko wymarzony cel morskich wypraw, ale często też bezpieczne schronienie dla tych, którzy znajdą się na Bałtyku podczas niesprzyjającej pogody. Nowoczesne mariny wyposażone są w niezbędny sprzęt, w wielu z nich można dokonać koniecznych napraw, zrobić zakupy, posilić i odświeżyć się. Przede wszystkim zaś każdy z portów stanowi doskonałą bazę wypadową do wycieczek po wyspie – niezależnie od tego czy będziemy poruszać się pieszo, na rowerze, łyżworolkach, czy też zdecydujemy się na miejscu wypożyczyć samochód – na Bornholmie wszędzie jest blisko.

Bornholm skały

Rajski skrawek ziemi

Jedno jest pewne – Bornholm jest miejscem, do którego można łatwo i szybko się dostać, w którym można oddać się niezliczonej liczbie aktywności, jednak nie jest łatwo opuszczać ten rajski skrawek ziemi. Za każdym razem, niezależnie od długości pobytu, pozostaje uczucie niedosytu i tęsknoty – za cudownymi krajobrazami, nastrojowymi zachodami słońca w zacisznych marinach, za przyjaźnie nastawionymi i zaraźliwie ciepłymi mieszkańcami wyspy. To bardzo przyjemny rodzaj uzależnienia – pozwala planować kolejny, pełen wrażeń i atrakcji pobyt na wyspie. A więc – do dzieła!

Bonus Card
Zapisz się do newslettera
Adres email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *